Kategorie: OFF-PROGRAM

Party

 2. 4. První čóro-móro / ArtBar Druý Pád (Štefánikova 836/1) / start 21.00

Zvýšený tep, krůpěje potu a endorfíny. Připravte sa na pořádnu taneční horečku.

První večer festivalu se ponese v laškování mezi energickými afrobeaty, tanečními gypsy vypalovačkami a temperamentní world music. K tanci nám zanotují DJ Gadjo.cz (radio 1) se saxofonistou El Checem. Terapeutické účinky tance na počkání. Těšíme se na Vás v ArtBaru po programu na Open Air Stage-i!

 

3. 4. - Sweet re-leaf / VIBE Club (Starobrněnská 690/20) / start 21.00

Připravte se na vlnu mocné energie válcující zdánlivou únavu po prvním festivalovém dni. Nejviditelnější zástupci vzkvétající bratislavské scény a mnohými lidmi jsou označování za největší naděje slovenské nezávislé scény. Jejich roztříštěné, temnotou nasáklé skladby a silné beaty rozhýbou každou kyčel. Řeč není o nikom jiném než o dvojici Ink Midget a Pjoni, kteří po dlouhé době společně s vámi rozvibrují VIBE club. Don't stop until you drop!

 

4. 4. - MEETING POINT PARTY / Ponrepo (Hybešova 302/51) / start 21.00

Největší festivalové setkání můžete zažít v renovovaném klubu Ponrepo. Tradičně se Meeting Point Party odehraje ve čtvrtek, v polovině festivalového týdne. Dance Equals Regenerate znamená, že se na párty nepovedou žádné deep talks, ale podávat se bude řádná léčebná kúra v podobě energického programu. Meeting Point Party zahájí kapela složená ze studentů 4. ročníku činoherního herectví na JAMU: Sto Roku Dyzharmonie, následovat bude Circus Problem v rytmech Balkan-Bashavel a na závěr DJ Michał Weiser. Zažijete zcela nový prostor klubu Ponrepo, temperamentní hudbu, báječná setkání a kvalitní léčbu za jednu noc.

 

5. 4. - Therapy of reiki shooting / start 21.00 / Skleněná louka (Kounicova 279/29)

Předposlední večer přichází s něčím, co jste dost možná ještě neviděli a velmi pravděpodobně ještě neslyšeli. From ambient to noise. Chvíli budeš plakat dojetím a najednou tančit, dokud nepadneš vyčerpáním. Bez jedinýho slova. Je to syrový a upřímný, je to melodický a krásný, až srdce plesá. Noir Voir slova nepotřebujou. Na Diesel diesel max naopak slova nestačí, nebo spíš neexistujou, protože tenhle sekec mazec se dosti špatně popisuje. Nezaškatulkovatelný. High/low NRG impro synthchno. Autistický spektrum lvl svatební kapela. Z nedávnýho průzkumu vyplývá, že 90 % lidí chce něco jinýho - ale kluci se chtěj taky bavit, tak jim to dopřej, no tak, vydrž. S dozněním posledního tónu se tenhle bizarní triangl rozpadá a scénu ovládne 1/3 DDM alias DJ Kurzola. Get ready for 80’s kýč. Italo disco, obscure electronic, hi-nrg. Je toho dost, ale máš na to skoro celou noc. Se přijď mrknout, nějak se vlezem.

 

6. 4. - The Last Aid / Divadlo Husa na provázku (Zelný trh 294/9) / start 21.00

Poslední večer a poslední možnost setkat se se všemi, které jste na festivalu potkali či ještě nepotkali. Závěrečnou párty prostě nesmíte promeškat. Setkáme se tedy v sobotu 6. dubna v Divadle Husa na provázku. Začátek konce proběhne v podobě slavnostního ceremoniálu, na kterém uvidíme výsledek tvořivé práce, který proběhl během 5 festivalových dní v rámci WORKSHOP ⎸SETKÁNÍ/ENCOUNTER. Ozdravnou terapii zahájíme na Alžbětince, pokračovat budeme s Golden Delicious a o závěr ozdravného pobytu se postarají naší School-Kids DJs.
 

print Formát pro tisk

TOPlist