[ppb_image_fullwidth size=“one“ title=“Background“ slug=““ image=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/03/off_landing.jpg“ height=“600″ background_position=“center“ display_caption=“1″ padding=“0″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=“0″ margin_left=““ custom_css=““ ]

[ppb_header size=“one“ title=“OFF PROGRAM FESTIVALU“ titlecolor=“#6e6b8f“ slug=““ subtitle=““ width=“100″ textalign=“center“ bgcolor=“#ffffff“ fontcolor=““ padding=“0″ margin_top=“0″ margin_right=““ margin_bottom=“40″ margin_left=““ custom_css=““ hide_on_register_mode=“show“ ][/ppb_header]

[ppb_header_image size=“one“ title=“Ceremoniály“ titlecolor=““ slug=““ subtitle=““ width=“100″ textalign=“left“ background=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/03/off_bg.jpg“ background_position=“top“ parallax=“0″ fontcolor=““ bgcolor=““ opacity=“30″ padding=“100″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ custom_css=““ fullheight_center=“0″ logobordercolor=““ ]

ZAHAJOVACÍ A ZÁVĚREČNÝ CEREMONIÁL FESTIVALU

Zahajovacím ceremoniálem začíná nový velký příběh 31. ročníku festivalu SETKÁNÍ/ENCOUNTER, který nezastaví ani probíhající pandemie. Oblečte si sváteční šaty, usedněte za obrazovku a zažijte pocit pospolitosti. Potřeste si rukou s děkanem Divadelní fakulty, přiťukněte si společně s řečníky, nechte si představit všechny zúčastněné školy. Zahajovací ceremoniál je skokem a rozhodnutím zažít jedinečný online festivalový ročník. Ať už jste na Filipínách, v Brně nebo v Itálii, pojďte připít festivalu a nechte se slavnostně vtáhnout do divadelních dnů!

Sledovat ceremoniály[/ppb_header_image]

[ppb_image_half_fullwidth size=“one“ title=“Live sessions“ titlecolor=“#6e6b8f“ slug=““ subtitle=““ image=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/02/50_ENC_Minarova_20199-scaled.jpg“ height=“600″ parallax=“0″ align=“left“ bgcolor=““ fontcolor=“#6e6b8f“ padding=“40″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ custom_css=““ ]V rámci letošního festivalu jsme si jako organizační tým připravili blok pod názvem ENC:PARTY, který reaguje na klasickou formu doprovodného programu SETKÁNÍ/ENCOUNTER.

Jako první se v ENC:PARTY můžete těšit na audiovizuální záznamy koncertů mladých lokálních kapel žánrově rozdělených napříč momentální undergroundovou scénou!

Záznamy vznikly ve spolupráci produkčních a technických oborů naší fakulty a jsou čistě studentskou prací.
Sledovat live sessions[/ppb_image_half_fullwidth]

[ppb_header_image size=“one“ title=“DJ Streams“ titlecolor=““ slug=““ subtitle=““ width=“100″ textalign=“left“ background=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/03/off_bg_90.jpg“ background_position=“top“ parallax=“0″ fontcolor=““ bgcolor=““ opacity=“30″ padding=“100″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ custom_css=““ fullheight_center=“0″ logobordercolor=““ ]

Protože každý festivalový večer musí končit na party, rozhodli jsme se přenést klubový zážitek afterparty do vašich pokojů. Pět živých vstupů, pět djs a spousta kvalitní elektronické hudby zpříjemní program všem divákům, kteří jsou ochotni si udělat vlastní party doma. Hudební dramaturgie se drží, podobně jako u live sessions, lokálního zařazení a alternativnějších interpretů.

Sledovat[/ppb_header_image]

[ppb_header_image size=“one“ title=“Představení“ titlecolor=“#ffffff“ slug=““ subtitle=““ width=“100″ textalign=“left“ background=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/03/SATURA.jpg“ background_position=“center“ parallax=“0″ fontcolor=““ bgcolor=“#000000″ opacity=“50″ padding=“100″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ custom_css=““ fullheight_center=“0″ logobordercolor=““ ]Představení pro divadelní část Off-programu jsme vybírali ze školních projektů studentů JAMU z předchozích let. Všechna OFF představení budou dostupná zdarma přes platformu ENC: WATCH!
Sledovat na ENC: WATCH![/ppb_header_image]

[ppb_header_image size=“one“ title=“Přednášky“ titlecolor=““ slug=““ subtitle=““ width=“100″ textalign=“left“ background=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/03/pexels-pixabay-258947-1.jpg“ background_position=“top“ parallax=“0″ fontcolor=““ bgcolor=“#a6a3d6″ opacity=“60″ padding=“100″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ custom_css=““ fullheight_center=“0″ logobordercolor=““ ]

Chceme vás obohatit i o aktuální témata rezonující divadelním světem, nad kterými budete moci dál přemýšlet a udělat si svůj vlastní názor. Proto jsme pro vás nachystali i dvě odborné přednášky.
Těšit se tak můžete na myšlenky týkající se udržitelnosti a umělé inteligence v divadle. Na přednášky se můžete těšit ve středu a pátek od 17 hodin.

Sledovat[/ppb_header_image]

[ppb_image_half_fullwidth size=“one“ title=“Diskuze“ titlecolor=“#6e6b8f“ slug=““ subtitle=““ image=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/03/DISKUZE-2-.jpeg“ height=“600″ parallax=“0″ align=“right“ bgcolor=““ fontcolor=“#6e6b8f“ padding=“40″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ custom_css=““ ]Ani online varianta festivalu nám nezamezí možnosti diskutovat nad inscenacemi v hlavním programu. Budou probíhat formou videorozhovoru mezi tvůrci a moderátorem. Diskuze budeme přenášet na Youtube, kde se budete moci zapojit i vy a to formou dotazů či připomínek.
Diskuze budou probíhat každý den festivalu 24. – 27. 3. od 14 hodin.
Připojit se[/ppb_image_half_fullwidth]

[ppb_header_image size=“one“ title=“ENC: PLAY!“ titlecolor=““ slug=““ subtitle=““ width=“100″ textalign=“left“ background=“https://www.encounter.cz/wp-content/uploads/2021/03/Screenshot-2021-03-14-at-17.56.34.png“ background_position=“top“ parallax=“0″ fontcolor=““ bgcolor=“#000000″ opacity=“60″ padding=“100″ margin_top=““ margin_right=““ margin_bottom=““ margin_left=““ custom_css=““ fullheight_center=“0″ logobordercolor=““ ]Je to tu! První ENC online hra!
Ve spolupráci s Annou Chmelařovou, scénografkou festivalu, jsme pro vás vytvořili oddychovou “skákačku” pro dlouhé chvíle a pro odpočinek od divadelní nálože. Je jednoduchá a návyková, zabaví vás a pročistí vaši divadelní mysl.
Můžete si ji pustit kdykoliv během festivalu, čeká jen na vás!
Grafika: Anna Chmelařová a Adéla Szturcová
Programátor: Šimon Kubín a spol.
Hudba: Martin Modrý a Filip Horn
Hrát[/ppb_header_image]